Možnosti

Nejkomplexnější produktová řada na trhu

Produkty Soucy TM představují zdaleka nejobsáhlejší řadu pásových systémů na trhu. Vyvíjíme systémy, které perfektně sedí na různé modely a typy zemědělských vozidel, aniž by došlo k omezení jejich funkčnosti.

Vyberte si svůj systém pro užitková vozidla, kompaktní traktory, či traktory s vysokým výkonem. Pokud potřebujete pásy na kombajn, nabídneme vám hned tři modely. A máme řešení i pro ty, kteří potřebují systém pro přípojná vozidla, postřikovače a přepravníky obilí. Pokud pěstujete zeleninu, nebo speciální plodiny je právě pro vás určen Soucy systém 612 a 616.

Pásové systémy pro kombajny umožňují vyjet na pole kdykoliv v období sklizně bez ohledu na to, jak máte mokré pole. Právě v okamžiku, kdy je obilí ideálně zralé. Navíc využijete plnou kapacitu zásobníku, neboť díky pásům ideálně rozložíte hmotnost. Výrazně snížíte tvorbu kolejí a následně neztratíte čas s jejich opravou. Styčná plocha pásů činí dle zvoleného typu od 3,26 po neuvěřitelných 4,54 m2 (pro porovnání s dvojmontážemi, které mají plochu asi 1,46 m2).

Na postřikovačích každý ocení bezkonkurenční stability. Můžete přesně nasměrovat postřik z nižší výšky aniž by hrozilo poškození kontaktem se zemí při naklonění stroje. Postřik není tedy unášen větrem mimo místo určení. Pole je rovnoměrněji ošetřeno což vede k vyšším průměrům výnosu.

Pásy pro výkonné traktory v praxi u našich zákazníků prokázaly, že použití traktoru s pásy jednoznačně zvyšuje následnou sklizeň. Zároveň přináší vysoké úspory při obdělávání půdy snížením spotřeby paliva a zvýšením pracovní rychlosti. Traktory mají mnohem lepší trakci, rozložení hmotnosti, významně méně zhutňují půdu a přenáší do kabiny mnohem méně rázů, které způsobují předčasnou únavu řidiče a zvyšují nebezpečí nehody.
Použitím menšího traktoru na pásech získáte stejnou výkonost, ne-li lepší, než použitím velkého kolového traktoru.
Traktor bude levnější, spotřeba nižší a díky menší hmotnosti bude mít menší negativní vliv na půdu.

Pro pěstitele speciálních plodin máme speciální úzké pásy. Díky nastavitelnému rozchodu můžete jet přesně mezi řádky. Tyto pásy jsou navrženy pro maximální intenzitu práce a jsou naprosto všestranné. Bez ohledu na typ půdy a podmínky, které jsou vám vlastní.

Pro malé farmáře nebo lesáky máme řešení určená pro nasazení na užitková vozidla a malé traktory. Ať prší, nebo svítí sluníčko, v létě i v zimě vyrazte s takto obutým strojem do lesa a znovu najděte radost z práce na svém pozemku.

Produkty SoucyTM patří k předním pásovým systémům na světě určeným pro zemědělský sektor. Díky své konstrukci umožňují zemědělcům nepřetržitý přístup na jejich pole a přinášejí značné finanční i časové úspory. V současnosti nabízíme nejširší řadu pásových systémů na trhu. Naše produkty hrají významnou roli při zlepšování zemědělských postupů. Jsou jednou z klíčových technologií zamezování zhutnění půdy. Zlepšují schopnost půdy zadržovat vodu a snižují riziko eroze půdy.

Pásové systémy SoucyTM pro traktory zvyšují výkonnost vozidla. Rychle poznáte výhody tohoto typu systému v podobě lepší trakce a rozložení hmotnosti a pohodlnější jízdy. Pásový systém také zabraňuje poškození plodin v důsledku skřípnutí mezi kola dvoumontáží a podstatně snižuje potřebu obdělávání půdy na jaře a na podzim. Znamená to podstatnou úsporu času a pohonných hmot a výrazné zvýšení vašich výnosů.

„S využitím pásového systému Soucy jsem mohl sklidit úrodu na 800 hektarech, kam bych jinak s pneumatikami vůbec nemohl vjet vzhledem k nepříznivému stavu půdy. Ušetřil jsem více jak 900.000 USD (19.800.000,-Kč)! Navzdory deštivému jaru jsem osel o 2000 hektarů více než vloni“, říká Kent Hanmer ze společnosti Hanmer Seeds Ltd, Saskatchevan, Kanada.

Soucy Group

Denně spolupracujeme s farmáři a s největšími výrobci vozidel na světě. Se svými 11 dceřinými společnostmi a 1500 zaměstnanci fungujeme jako univerzální dodavatel pro všechny projekty pásových vozidel. To z nás dělá ideálního strategického partnera.

Sama si pro pásové systémy vyrábí kaučukové směsi, pryžové pásy, využívá vlastní slévárnu pro kovové odlitky a disponuje vlastním strojírenským závodem pro ocelové konstrukce. Je tak považována za jediného integrovaného výrobce pásových systémů pro vozidla na světě.

Naše závazky

Účelem všeho, co děláme, je naplňování těchto závazků:

Výkon

Naše produkty jsou nejúčinnější a zvyšují standardy v dané oblasti.

Duševní klid

Od návrhu až po výrobu – všechny kroky pečlivě plánujeme a studujeme, abychom odstranili prostoje na straně farmářů.

Důvěryhodný partner

Zákazník je naší prioritou a jsme odhodláni mu poskytovat prvotřídní podporu, poprodejní servis a školení.

Špičkový servis

Naším cílem není nic menšího, než překonat standardy servisu běžné pro danou oblast. Proto naši distributoři a prodejci podstupují školení o našich produktech. Musí být schopni zodpovědět specifické otázky našich zákazníků a identifikovat jejich konkrétní potřeby. Kromě toho máme tým odborníků, jehož členové ochotně vyrazí na místo případného problému, pokud to situace vyžaduje.

4 pásy jsou lepší než 2.

Než si pořídíte dvoupásový traktor, zvažte všechny výhody systému čtyř pásů.

Optimální jízdní komfort a styčná plocha se zemí.
Pásové systémy SoucyTM dokonale kopírují nerovnosti terénu a poskytují maximální styčnou plochu se zemí. Umožňují tak daleko plynulejší a pohodlnější jízdu. Výrazně se tím snižuje stres na řidiče a riziko poškození vozidla.

Účinné zatáčení

Při zatáčení mají pásy SoucyTM základní dvě výhody:

Nesrovnatelná trakce

Nízký bod otáčení poskytuje pásům SoucyTM delší rozvor náprav a snižuje těžiště. To umožní přenos veškerého výkonu na zem a zvyšuje trakci vozidla.

Nucený hnací systém

Pásy SoucyTM jsou osazeny vnitřními hnacími zuby, které zapadají do otvorů hnacích kol. Toto mechanické spojení poskytuje konstantní přenos kroutícího momentu bez ohledu na půdní podmínky. Na mokré půdě může třecí hnací ústrojí při jízdě bahnem či louží na poli pouze jedním pásem dvoupásových vozidel ztratit trakci a tím ovladatelnost. U čtyřpásového traktoru můžete rovněž uzamknout diferenciál, což u dvoupásového systému není možné.