Kontakty

Celosvětová prodejní síť, která vám poskytne nejlepší služby.

Naší prioritou je vývoj sítě důvěryhodných prodejců a distributorů, která poskytne rychlé a efektivní služby co nejvíce farmářům z celého světa. V České republice je exkluzivním reprezentantem značky a jejím akreditovaným zástupcem společnost MANATECH CZ s.r.o.

Podrobnosti naleznete na našem webu na adrese www.manatech.cz.

KONTAKTUJE NÁS NA TEL.
777 784 253

E-MAIL
manatech@manatech.cz

www.manatech.cz

Produkty SoucyTM patří k předním pásovým systémům na světě určeným pro zemědělský sektor. Díky své konstrukci umožňují zemědělcům nepřetržitý přístup na jejich pole a přinášejí značné finanční i časové úspory. V současnosti nabízíme nejširší řadu pásových systémů na trhu. Naše produkty hrají významnou roli při zlepšování zemědělských postupů. Jsou jednou z klíčových technologií zamezování zhutnění půdy. Zlepšují schopnost půdy zadržovat vodu a snižují riziko eroze půdy.

Pásové systémy SoucyTM pro traktory zvyšují výkonnost vozidla. Rychle poznáte výhody tohoto typu systému v podobě lepší trakce a rozložení hmotnosti a pohodlnější jízdy. Pásový systém také zabraňuje poškození plodin v důsledku skřípnutí mezi kola dvoumontáží a podstatně snižuje potřebu obdělávání půdy na jaře a na podzim. Znamená to podstatnou úsporu času a pohonných hmot a výrazné zvýšení vašich výnosů.

„S využitím pásového systému Soucy jsem mohl sklidit úrodu na 800 hektarech, kam bych jinak s pneumatikami vůbec nemohl vjet vzhledem k nepříznivému stavu půdy. Ušetřil jsem více jak 900.000 USD (19.800.000,-Kč)! Navzdory deštivému jaru jsem osel o 2000 hektarů více než vloni“, říká Kent Hanmer ze společnosti Hanmer Seeds Ltd, Saskatchevan, Kanada.

Soucy Group

Denně spolupracujeme s farmáři a s největšími výrobci vozidel na světě. Se svými 11 dceřinými společnostmi a 1500 zaměstnanci fungujeme jako univerzální dodavatel pro všechny projekty pásových vozidel. To z nás dělá ideálního strategického partnera.

Sama si pro pásové systémy vyrábí kaučukové směsi, pryžové pásy, využívá vlastní slévárnu pro kovové odlitky a disponuje vlastním strojírenským závodem pro ocelové konstrukce. Je tak považována za jediného integrovaného výrobce pásových systémů pro vozidla na světě.

Naše závazky

Účelem všeho, co děláme, je naplňování těchto závazků:

Výkon

Naše produkty jsou nejúčinnější a zvyšují standardy v dané oblasti.

Duševní klid

Od návrhu až po výrobu – všechny kroky pečlivě plánujeme a studujeme, abychom odstranili prostoje na straně farmářů.

Důvěryhodný partner

Zákazník je naší prioritou a jsme odhodláni mu poskytovat prvotřídní podporu, poprodejní servis a školení.

Špičkový servis

Naším cílem není nic menšího, než překonat standardy servisu běžné pro danou oblast. Proto naši distributoři a prodejci podstupují školení o našich produktech. Musí být schopni zodpovědět specifické otázky našich zákazníků a identifikovat jejich konkrétní potřeby. Kromě toho máme tým odborníků, jehož členové ochotně vyrazí na místo případného problému, pokud to situace vyžaduje.

4 pásy jsou lepší než 2.

Než si pořídíte dvoupásový traktor, zvažte všechny výhody systému čtyř pásů.

Optimální jízdní komfort a styčná plocha se zemí.
Pásové systémy SoucyTM dokonale kopírují nerovnosti terénu a poskytují maximální styčnou plochu se zemí. Umožňují tak daleko plynulejší a pohodlnější jízdu. Výrazně se tím snižuje stres na řidiče a riziko poškození vozidla.

Účinné zatáčení

Při zatáčení mají pásy SoucyTM základní dvě výhody:

Nesrovnatelná trakce

Nízký bod otáčení poskytuje pásům SoucyTM delší rozvor náprav a snižuje těžiště. To umožní přenos veškerého výkonu na zem a zvyšuje trakci vozidla.

Nucený hnací systém

Pásy SoucyTM jsou osazeny vnitřními hnacími zuby, které zapadají do otvorů hnacích kol. Toto mechanické spojení poskytuje konstantní přenos kroutícího momentu bez ohledu na půdní podmínky. Na mokré půdě může třecí hnací ústrojí při jízdě bahnem či louží na poli pouze jedním pásem dvoupásových vozidel ztratit trakci a tím ovladatelnost. U čtyřpásového traktoru můžete rovněž uzamknout diferenciál, což u dvoupásového systému není možné.